Київ-Мигія-Родонове озеро-Київ
RAFTING challenge Мигія-Родонове озеро
Ми створили цей тур для тих, у кого так мало часу, щоб вирватись з робочої рутини, але так хочеться чогось дійсно драйвового, щоб розворушити душу та тіло. Щоб зробити екстремальне перезарядження навіть не доведеться брати вихідний — від'їжджаємо в суботу вранці, а увечері в неділю ти вже будеш вдома. Рафтинг, сплави, байдарки, стрибки з висоти у воду та добротний релакс у гамаку без зайвої метушні — всього два дні, а стільки кайфу! ...далі
Дати:
ВАРТІСТЬ:
22.05 - 23.05
3590₴ 2690₴ -останні місця!
12.06 - 13.06
3590₴ 2690₴ -останні 6 місць!
Київ
1 день
Мигія
Буцький Гард
Родонове озеро
Київ
2 день
Київ
Чекін. Виїзд

07-00. Київ. Зустрічаємося на ст. м. Теремки та вирушаємо до Мигії. Їхати всього 300 кілометрів, тож дорога тебе не втомить, зате ми встигнемо познайомитись та налаштуватися на бомбезні вихідні!  Заселяємось до котеджу  на березі Південного Бугу. Залишаємо речі в номерах та переправляємося на острів, де відбудеться основний двіж. Ситно обідаємо на природі картоплею з м’ясом, приготованими на вогні. Обіцяємо, порції тебе вразять! Доступні також вегетаріанські опції, тож голодним не залишиться ніхто.

Робимо невеличку перерву після обіду: пограємо в настільний теніс, постріляємо із лука чи просто почілимо у гамаках.

Далі на нас чекає те, заради чого ми всі тут зібрались: починаємо підготовку до першого сплаву. Отримуємо спорядження та проходимо детальний інструктаж по техніці безпеки на воді. На кожному рафті буде присутній досвідчений інструктор, який пояснить техніки та прийоми водного слалому.

1 день
Мигія. Родонове озеро
Заселення. Перший сплав

Отож, стартуємо в тригодинну подорож, під час якої пройдемо найяскравіші пороги: “Інтеграл”, “Млинний”, “Пугач” та “Червоні ворота”. Заїжджаємо на Родонове озеро з кришталево-блакитною водою, де можна трохи позасмагати на пляжі або пострибати у воду з обривів від 1 до 10 метрів. На порозі “Млинний” на нас чекає місцеве ноу-хау: природний гідромасаж. Для тих, кого недостатньо вразить проходження порогів третьої категорії складності, ми організуємо боді рафтинг спеціальну техніку проходження порогів без плавзасобів тільки у жилеті та касці.

Повертаємося на острів, звідки почався наш маршрут. Після такого активного дня гріх не скуштувати шашличку та юшку із коропа та запити фруктовим компотом родом із дитинства.

Після вечері нас чекає найдушевніша частина програми: посиденьки біля вогнища, теплі розмови та настолки. Повертаємося “на материк” для відпочинку у комфортних ліжечках нашого котеджу.

Буцький Гард
Маршрут рівня “PRO”

Прокидаємось раненько, адже попереду дуже активний день! Снідаємо та переправляємось на острів, де на нас вже чекають інструктори.

Сьогодні на нас чекає маршрут рівня “PRO” довгий сплав до села Куріпчино (близько 8 км). Проходимо поріг “Червоні ворота” та “Куріпчанський”, робимо зупинки в найкрасивіших місцях, щоб почілити та насолодитися природою. Перед поверненням проходимо декілька разів поріг “Пугач” або “Млинний”. 

Повертаємось на острів та ситно обідаємо червоненьким борщем та пловом. 

Чілимо на острові як забажаємо: відпочиваємо у тіні в зручному гамаку, відправляємось на рибалку чи продовжуємо зарубу в настолки. А можемо просто насолодитися природою в тиші, адже ми знаходимось у національному природному парку “Буцький Гард”.

Трішки втомлені, але щасливі повертаємося до нашого автобусу та вирушаємо до Києва. Завтра на роботі буде що розказати колегам. 🙂

2 день
Рівень складності

Пороги класифікують за рівнем складності від 1 до 6, де 1 рівень присвоюється найлегшим, а 6 складним та небезпечним порогам, які не рекомендується проходити без професійної підготовки. На Південному Бузі немає однозначної класифікації, адже складність міняється в залежності від пори року та рівня води в річці.

Поріг “Млинний” один з найекстремальніших. Він починається від греблі старого млина, за якою слідує цілий ряд валунів та зливів, що створюють перешкоди на шляху рафтів. Йому присвоєно 2-3 категорію складності, а при високій воді навесні проходження може досягати навіть 4 рівня.

Пороги “Інтеграл” та “Червоні ворота” знаходяться на 4 км нижче по течії від “Млинного”. На перший погляд, вони здаються простішими, але навесні їх складність може досягати 3 рівня, особливо на поворотах.

Такі пороги будуть цікаві як новачкам, так і досвідченим рафтерам, оскільки на Південному Бузі можна відчути всю силу природи та швидкість течії без ризиків для здоров’я, навіть якщо це ваш перший сплав.

Що входить у вартість туру?
ВАРТІСТЬ ТУРУ Включає:
трансфер комфортабельним автобусом
проживання 1 ніч в комфортних котеджах
дворазове харчування
сплави по Південному Бугу на рафтах або байдарках на різних маршрутах
спорядження для рафтингу
супровід групи by ST Leader та інструктора з рафтингу
фотозвіт з туру
ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ Включає:

 

 • власні витрати
Зроби останній крок!
Забронювати місце
Дата народження:
Дата туру:
Додати друга

УМОВИ ОПЛАТИ

 • При реєстрації за 45 днів до дати виїзду, протягом 5 днів після дзвінка від менеджера оплачується повна вартість або завдаток. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру оплачується за 30 днів до дати виїзду!
 • При реєстрації менше 45 днів до дати виїзду, протягом 3 днів після дзвінка від менеджера оплачується повна вартість або завдаток. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру оплачується за 20 днів до дати виїзду!
 • При реєстрації менше 25 днів до дати виїзду, протягом 3 днів оплачується повна вартість туру!
 • Для акційних пропозицій бронювання туру зберігається при повній оплаті до кінця робочого дня!
 • Якщо завдаток або повна вартість вчасно не оплачені, реєстрація та бронювання анулюються і ми змушені шукати вам заміну за решту вартості туру.
 • Завдаток для турів за кордон – 35% (не менше 50€) від повної вартості.
 • Завдаток для турів по Україні – 50% від повної вартості.

Умови повернення коштів

 • Завдаток не повертається.
 • При відмові від туру за 7(сім) і більше діб до дати виїзду повертається 20%, якщо клієнтом внесено повну оплату.
 • При відмові від туру менше, ніж за 7(сім) діб до дати виїзду, оплата НЕ повертається.
 • Повернути повну/часткову оплату також можливо, якщо ви знайдете заміну на своє місце.
 • При неможливості реалізувати тур через форс-мажор (COVID-19 у тому числі) оплачені кошти будуть перенесенні на будь-який тур протягом 6 місяців.
 • При реєстарції туру «Чорнобиль. Зона відчуження» відбувається оформлення заяви на кожну людину з зоною ЧАЕС, тому при відмові від туру менше ніж за 14(чотирнадцять) діб до дати виїзду, оплата НЕ повертається.
З нами можуть подорожувати усі охочі віком від 18 до 30 років
КОНТАКТИ
Адреса:
Протягом карантину офіс не працює.
Але ми завжди на зв'язку по телефону
та у соцмережах.
Робочий час:
Понеділок-П'ятниця: з 11-00 до 18-00


ПІДПИШИСЬ НА НОВИНИ!


Дізнавайся першим про нові подорожі,
акції та знижки від Stud Travel.