ДАТА
ЦІНА
Тур, де ми побачимо все найкраще в Норвегії:
– Найцікавіші міста: Олесунн, Берген, Ставангер, Гейрангер, а також столицю Шведського Королівства – Стокгольм;
– Найпрекрасніші фіорди: Стурфіорд, Гейрангерфіорд, Согнефіорд, Хардангерфіорд, Неройфіорд, Лізефіорд;
– Найвідоміші водоспади: Слеттафоссен, Сім Сестер, Наречений, Фата Нареченої, Відефоссен, Твіндефоссен, Ворінгфоссен, Лотефоссен.
А ще: льодовик Бріксдайл, Кафедра Проповідника Прекестулен, Стіна Тролів, Сходи Тролів, дорога Орлів, гора Далснібба та візитна картка країни вікінгів – Язик Троля.
Це витончений та повноцінний тур по Норвегії для справжніх мандрівників!

ЗАБРОНЮВАТИПРОГРАМА ТУРУ

1 день

Локація: Пшемисль (Польща). Вітання, обнімашки. Збираємось та рушаємо автобусом, що стане нашою мобільною базою на весь час мандрівки. Кіноніч веселих фільмів у компанії нових друзів або класичний “двіж на каптьорці” — розвагу на смак знайде кожен. Ніякого проходження кордону. Транзит територією Польщі, Литви, нічний переїзд до Латвії.
0-виїзд
1-1-автобус
1-2-автобус
2 день

Прибуття до Риги. Смачнющий обід в національному латвійському закладі “Lido” та трохи вільного часу по місту. Насолодіться панорамою балтійської столиці на оглядовому майданчику в Redisson Blu, погодуйте лебедів в парку Bastejkalna, подегустуйте ризький бальзам та придбайте на сувеніри ризькі шпроти і місцевий шоколад. Переїзд в порт та посадка на паром. Вечір знайомств – шопимось скандинавськими смаколиками в Duty Free, чілимо на відкритій палубі, проводжаємо захід сонця на Балтійському морі та денсим до упаду на танцполі по дорозі до Швеції. Відпочинок. Ночівля в каютах.
01-parom-romantyka
1-рига
_0009_рига 1
_0008_рига 2
_0007_рига 3
_0006_рига паром 0
_0005_рига паром 1
_0004_рига паром 2
3 день

02-1
02-2
стокгольм-панорама
02-6
_0002_Стокгольм метро 3
_0001_Стокгольм метро 4
_0003_Стокгольм метро 2
_0000_стокгольм універ 0
20-2-KTH-Interior_Ruona
4 день

Місто на островах в стилі “ар-нуво” – Олесунн, що омивається Гольфстрімом та розташоване на березі фіорду Стур, заворожує своєю історією і незвичайною архітектурою, пішохідною вуличкою Гогата та мальовничим каналом Бросюнде, численними баштами і шпилями, спрямованими у хмари. Поселення в готель та прогулянка, під час якої обов’язково подолаємо 418 сходинок на оглядовий майданчик – Fjellstua, щоб побачити найгарніше місто Норвегії з гори Аксла в оточенні гір та фіордів. Вільний час. Ночівля в готелі.
2-Olesunn
олесунн-3
олесунн-2
5 день

3-doroga-troliv
_0000_стіна тролів
_0001_гейрангер-3
сем-сестер-1
далсніба_0000_далсніба 1
далсніба_0001_далсніба 2
далсніба_0002_далсніба 3
6 день

Сніданок. Виселення з готелю. Льодовик Бріксдайл. Через гомінкі водоспади, круті гори, засніжені дороги, озера, глибокі фьорди та долину Юстедален нас чекатиме сліпучий льодовик Бріксдайл, блакитні язики якого повільно сповзають в зелені долини, перетворюючись на смарагдове озеро. Це істинна природня стихія, поряд з якою відчуваєш себе мурахою.
Ночівля в готелі на території Норвегії.
6-бріксдайл
_0002_бриксдайл
6-бріксдайл2
7 день

Ранній підйом. Оперативний сніданок та виїзд з готелю.
Язик Троля – кам’яний виступ на горі Ск’єґґедаль, що підноситься над озером Рінгедалсватн на висоті 350 метрів. Його фотографії заполонили весь інтернет та день у день дражнять користувачів соцмереж своїм пейзажем. Тепер і вам будуть заздрити підписники фейсбук та інстаграму за ваші круті світлини на цьому казковому плато(45€)!
Ночівля в готелі на території Норвегії.
DK_OA_LLH_BM_Loen5_8710
DK_OA_LLH_BM_Loen5_8710
DK_OA_LLH_BM_Loen5_8710
DK_OA_LLH_BM_Loen5_8710
DK_OA_LLH_BM_Loen5_8710
8 день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Берген – оточений сімома горами та сімома фіордами. Його шарм під час екскурсії не залишить байдужим нікого: вузькі покручені вулички, сотні «пряникових будиночків” на схилах гір, старовинний купецький центр Брігген, Ганзейська набережна і рибний ринок Фіскеторге, ласощі якого потрібно обов’язково спробувати!
Вільний час та переїзд на південь. Ночівля в готелі на території Норвегії.
берген 0
берген 1
берген 2
берген 3
9 день

Хто виснажився 20-кілометровим походом до Язика Троля, радимо провести день у західній столиці Норвегії – Ставангері. Місто нафтової промисловості та контрастів: море, фіорди, гори і ліси – ось що оточує маленький Ставангер. А в містечку вузькі вулички, дерев’яні будиночки, зведений вікінгами Кафедральний собор, десятки сувенірних крамничок, ремісничі майстерні і чавунні фігурки, розкидані повсюди.
А нестримні побачать ще одну перлину Норвегії – Прекестулен(35€). Масивна скеля ідеально квадратної форми 25х25 метрів, що нависла в 604 метрах над рівнем моря. Дорога до неї звилиста та складна, але краєвиди казкові та героїчні. Саме на цьому плато Том Круз в останню секунду врятував світ у “Місія Неможлива: Фоллаут”. І саме звідси відкривається найгарніший краєвид на Лізефіорд та плато К’єраґ.
Посадка на паром, відплиття до Данії. Ніч в каютах.
9-ставангер
прекестолен-2
прекестолен-1
9-parom-z-bergena
_0010_паром норвегія
10 день

Припливаємо в Хіртсхальс. Переїзд в Гамбург. Прогулянка містом: променад Jungfernstieg, площа Рибного ринку Fischmarkt, ботсад Planten un Blomen, найбільший у світі район портових складів Speicherstadt, старовинний тунель через Ельбу Sankt Pauli Elbtunnel, найстаріша в Німеччині біржа і ратуша, а також 2400 мостів через Ельбу!
У вільний час підніміться на оглядовий майданчик на причалі Dockland, займіться шопінгом в кварталі Schanzenviertel та скуштуйте місцевих страв в пивоварні Groninger.
А після заходу сонця підемо на вулицю Reeperbahn – німецький Лас-Вегас та Амстердам. Борделі, сексшопи, кабаре і бурхливе нічне життя. 600 метрів вогнів, розкутості, розваг і музики. Саме тут починали свою кар’єру the Beatles. Нічний переїзд до України.
1-1-гамбург
1-2-гамбург
2-1-гамбург
2-2 гамбург
3-1-гамбург
3-2-гамбург
11 день

Переїзд на територію України. Проходження кордону.
Львів. Ми на Батьківщині, сповнені вражень, нових світлин в інстаграмі та друзів в житті. Хтось поспішатиме додому, а в когось буде вільний час до поїзда, щоб влаштувати невеликий гастротур по кращим закладам Львова.
20-1-Львів
20-2-Львів
КОНТАКТИ
телефон:
380731777838

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Жилянська 148б, офіс 209

Робочий час:

 • понеділок-п’ятниця з 10-00 до 18-30
 • обідня перерва з 13-00 до 14-00

УМОВИ ОПЛАТИ
 • При реєстрації за 45 днів до дати виїзду, протягом 5 днів після дзвінка від менеджера потрібно внести повну вартість або завдаток у розмірі 200€. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру має бути здійснена за 30 днів до дати виїзду!
 • При реєстрації менше 45 днів до дати виїзду, протягом 3 днів після дзвінка від менеджера потрібно внести повну вартість або завдаток у розмірі 200€. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру має бути здійснена за 20 днів до дати виїзду!
 • При реєстрації менше 25 днів до дати виїзду, протягом 3 днів потрібно внести повну вартість туру!
 • Якщо завдаток або повна вартість вчасно не оплачені, реєстрація та бронювання анулюються і ми змушені шукати вам заміну за решту вартості туру.
 • * Для акційних пропозицій бронювання туру зберігається при повній оплаті до кінця робочого дня!

 
Кошти можна передати в нашому офісі в робочий час.

Умови повернення коштів
 • Завдаток не повертається
 • При відмові від туру за 7(сім) і більше діб до дати виїзду повертається 20%, якщо клієнтом внесено повну оплату
 • При відмові від туру менше, ніж за 7(сім) діб до дати виїзду, оплата НЕ повертається
 • Повернути повну/часткову оплату також можливо, якщо ви знайдете заміну на своє місце
 • З нами можуть подорожувати усі охочі віком від 18 до 30 років.

ЗАБРОНЮВАТИ