Язик Троля - Прекестулен - льодовик Бріксдайл - Сходи Тролів - Гейрангер - г. Далснібба - Олесунн - Берген - Фіорди - Рига - Стокгольм - Гамбург
Гранд-тур по Скандинавії Вся Норвегія + Гамбург та Стокгольм
Єдиний тур від Stud Travel для усіх охочих від 18 до 40 років! Це подорож формату "Комфорт+": 11 днів, 6 ночей в готелях, 2 ночі на паромах і лише два нічних переїзди. Ми побачимо все найкраще в Норвегії:
– Найцікавіші міста: Олесунн, Берген, Ставангер, Гейрангер, а також Стокгольм, Гамбург та Ригу;
– Найпрекрасніші фіорди: Стурфіорд, Гейрангерфіорд, Согнефіорд, Хардангерфіорд, Неройфіорд, Лізефіорд;
– Найвідоміші водоспади: Слеттафоссен, Сім Сестер, Наречений, Фата Нареченої, Відефоссен, Твіндефоссен, Ворінгфоссен, Лотефоссен.
А ще: Атлантична дорога, льодовик Бріксдайл, Кафедра Проповідника Прекестулен, Стіна Тролів, Сходи Тролів, дорога Орлів, гора Далснібба та візитна картка країни вікінгів – Язик Троля.
Це витончений та повноцінний тур по Норвегії, аналогів якому по комфорту та насиченості в Україні немає!
...далі
Дати:
ВАРТІСТЬ:
01.07 - 11.07
860€ 695€ - до 1 січня
15.07 - 25.07
860€ 695€ - до 1 січня
Київ
1 день
ніч в готелі
Рига
2 день
Стокгольм
3 день
ніч в каюті
Олесунн
4 день
нічний переїзд
Гейрангер, Далснібба
5 день
ніч в готелі
Льодовик Бріксдайл
6 день
ніч в готелі
Язик Троля
7 день
ніч на турбазі
Берген
8 день
ніч в готелі
Ставангер, Прекестулен
9 день
ніч в готелі
Гамбург
10 день
ніч в каютах
Київ
11 день
нічний переїзд
Відео
NORWAY
Київ
Ранній виїзд. Переїзд в Литву. Ніч в готелі

7-00. Локація: Київ. Ранкова кава та виїзд автобусом, що стане нашою мобільною базою на весь час мандрівки. Кінофест веселих фільмів у компанії нових друзів або класичний “двіж на каптьорці” — розвагу на смак знайде кожен. Проходження кордону. Транзит територією Білорусі. Ніч в готелі на території Литви.

1 день
Рига
Вільний час в Ризі. Вечір знайомств на паромі

Сніданок та виселення з готелю. Переїзд до Риги. Смачнющий обід в національному латвійському закладі “Lido” та трохи вільного часу по місту. Насолодіться панорамою балтійської столиці на оглядовому майданчику в Redisson Blu, погодуйте лебедів в парку Bastejkalna, подегустуйте ризький бальзам та придбайте на сувеніри ризькі шпроти і місцевий шоколад. Зустріч учасників групи, хто добирався літаком до Риги, в терміналі паромної компанії Tallink.Посадка на паром. Вечір знайомств – шопимось скандинавськими смаколиками в Duty Free, чілимо на відкритій палубі, проводжаємо захід сонця на Балтійському морі та денсим до упаду на танцполі по дорозі до Швеції. Відпочинок. Ночівля в каютах.

Далі
2 день
Стокгольм
Екскурсія містом. Вільний день. Нічний переїзд

Як тільки на горизонті видніється Стокгольм, отримуємо СМС-ку “Вітаємо у Швеції”. Велкам в країні багатолюдних сімей, Златана Ібрагімовича, H&M та Астрід Ліндгрен! З думками про шведських красунь та Дольфа Лундгрена йдемо на екскурсію вузькими вуличками, над якими підносяться шпилі церков і замків, казкові будиночки і середньовічні башти старого міста Gamla Stan, а поміж ними літає бешкетливий Карлсон. У вільний час вам обов’язково знадобиться банківська картка. Стокгольм – високорозвинена столиця, де мешканці не користуються готівкою. Відвідайте оглядовий майданчик Monteliusvagen з найкращою панорамою старого міста, підніміться на Стокгольмську Ратушу та прогуляйтесь набережною Акер Брюгге або кампусом Стокгольмського університету. І доберіться до острову Юргорден. Саме там розташовані інтерактивний музей шведської групи “ABBA”, етнографічний комплекс “Скансен” і “Таємний Фрегат Vasa”. А логістику довірте Стокгольмському метро. Повірте, там безліч станцій, які самі по собі є витворами мистецтва: Kungsträdgården, Solna centrum, Stadion, Universitetet. Тому кататись там в сотні разів цікавіше, ніж червоною гілкою київського метрополітену. О 21.00 почнеться найголовніший етап нашої подорожі. Ми переїздимо в Норвегію.

Далі
3 день
Олесунн, Атлантична дорога
Поселення. Прогулянка. Вільний час

Місто на островах в стилі “ар-нуво” – Олесунн, що омивається Гольфстрімом та розташоване на березі фіорду Стур, заворожує своєю історією і незвичайною архітектурою, пішохідною вуличкою Гогата та мальовничим каналом Бросюнде, численними баштами і шпилями, спрямованими у хмари. Поселення в готель та прогулянка, під час якої обов’язково подолаємо 418 сходинок на оглядовий майданчик – Fjellstua, щоб побачити найгарніше місто Норвегії з гори Аксла в оточенні гір та фіордів. Вільний час. Ночівля в готелі.

4 день
Сходи Тролів, Дорога Орлів, Гейрангерфіорд, Далснібба
Круїз по фіорду

Продовжуємо подорож по Норвегії через загадкові “Сходи Тролів”. Це одинадцять звивистих петель серпантину, крутих підйомів та поворотів, прекрасний водоспад Стігфоссен та зупинка на оглядовому майданчику з панорамою долини Romsdal та Стіни Тролів – одне з найбільш фотографованих місць Норвегії. А далі відрізок «Золотого маршруту» – Гейрангерфіорд. Частина шляху проходить по дорозі Орлів з чудовою панорамою на гори і фіорд Хеллесюльта. Категорично рекомендуємо круїз по Гейрангерфіорду(50€) – найгарнішому фіорду в Норвегії. Ми пропливемо по насичено-блакитній гладі, оточеній стрімкими скелями і засніженими гірськими вершинами, отримаємо задоволення видом гірських річок і фантастичними по красі водоспадами: «Фата нареченої», «Сім сестер» і «Наречений».
Завершимо день на оглядовому майданчику гори Далснібба (10€). З висоти 1500 метрів над рівнем фіордів відкривається найгарніша панорама долини Гейрангер та льодовиків навколо. Ніч в готелі.

Далі
5 день
Бріксдайл
Купання в озері льодовика Бріксдайл

Сніданок. Виселення з готелю. Льодовик Бріксдайл. Через гомінкі водоспади, круті гори, засніжені дороги, озера, глибокі фьорди та долину Юстедален нас чекатиме сліпучий льодовик Бріксдайл, блакитні язики якого повільно сповзають в зелені долини, перетворюючись на смарагдове озеро. Це істинна природня стихія, поряд з якою відчуваєш себе мурахою. Ночівля в готелі на території Норвегії.

6 день
Язик Троля
Трекінг до Язика Троля

Ранній підйом. Оперативний сніданок та виїзд з готелю.
Язик Троля – кам’яний виступ на горі Ск’єґґедаль, що підноситься над озером Рінгедалсватн на висоті 350 метрів. Його фотографії заполонили весь інтернет та день у день дражнять користувачів соцмереж своїм пейзажем. Тепер і вам будуть заздрити підписники фейсбук та інстаграму за ваші круті світлини на цьому казковому плато(50€)! Ночівля в готелі на території Норвегії.

7 день
Берген
Екскурсія містом. Вільний час

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Берген – оточений сімома горами та сімома фіордами. Його шарм під час екскурсії не залишить байдужим нікого: вузькі покручені вулички, сотні «пряникових будиночків” на схилах гір, старовинний купецький центр Брігген, Ганзейська набережна і рибний ринок Фіскеторге, ласощі якого потрібно обов’язково спробувати!
Вільний час та переїзд на південь. Ночівля в готелі на території Норвегії.

8 день
Ставангер, Прекестулен
Трекінг до Прекестулен. Посадка на паром

Хто виснажився 20-кілометровим походом до Язика Троля, радимо провести день у західній столиці Норвегії – Ставангері. Місто нафтової промисловості та контрастів: море, фіорди, гори і ліси – ось що оточує маленький Ставангер. А в містечку вузькі вулички, дерев’яні будиночки, зведений вікінгами Кафедральний собор, десятки сувенірних крамничок, ремісничі майстерні і чавунні фігурки, розкидані повсюди.А нестримні побачать ще одну перлину Норвегії – Прекестулен (35€). Масивна скеля ідеально квадратної форми 25х25 метрів, що нависла в 604 метрах над рівнем моря. Дорога до неї звилиста та складна, але краєвиди казкові та героїчні. Саме на цьому плато Том Круз в останню секунду врятував світ у “Місія Неможлива: Фоллаут”. І саме звідси відкривається найгарніший краєвид на Лізефіорд та плато К’єраґ.
Посадка на паром, відплиття до Данії. Ніч в каютах.

Далі
9 день
Гамбург
Екскурсія. Вільний час. Нічний переїзд

Припливаємо в Хіртсхальс. Переїзд в Гамбург. Прогулянка містом: променад Jungfernstieg, площа Рибного ринку Fischmarkt, ботсад Planten un Blomen, найбільший у світі район портових складів Speicherstadt, старовинний тунель через Ельбу Sankt Pauli Elbtunnel, найстаріша в Німеччині біржа і ратуша, а також 2400 мостів через Ельбу!
У вільний час підніміться на оглядовий майданчик на причалі Dockland, займіться шопінгом в кварталі Schanzenviertel та скуштуйте місцевих страв в пивоварні Groninger.
А після заходу сонця підемо на вулицю Reeperbahn – німецький Лас-Вегас та Амстердам. Борделі, сексшопи, кабаре і бурхливе нічне життя. 600 метрів вогнів, розкутості, розваг і музики. Саме тут починали свою кар’єру the Beatles. Нічний переїзд до України.

Далі
10 день
Львів
Кордон. Повернення в Україну

Переїзд на територію України. Проходження кордону.
Львів. Ми на Батьківщині, сповнені вражень, нових світлин в інстаграмі та друзів в житті. Хтось поспішатиме додому, а в когось буде вільний час до поїзда, щоб влаштувати невеликий гастротур по кращим закладам Львова.

11 день
Що входить у вартість туру?
ВАРТІСТЬ ТУРУ Включає:
Трансфер комфортабельним
автобусом з Києва
2 ночі в 4х-місних каютах В класу на паромах
проживання 5 ночей у 2х-місних номерах в готелях
проживання 1 ніч на туристичній базі
сніданки (шведський стіл) в готелях
оглядові екскурсії в Стокгольмі та Бергені
туристичні податки в готелях
паромні переправи через фіорди
супровід групи by ST Leader
ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ Включає:
 • круїз на кораблику по Гейрангерфьорд 50€ (за бажанням)
 • похід до Язика Троля 50€ (за бажанням)
 • похід до Прекестулен 35€ (за бажанням)
 • підйом на гору Далснібба 10€ (за бажанням)
 • страхування 10€ (за бажанням)
 • власні витрати
Зроби останній крок!
Забронювати місце
Дата народження:
Дата туру:
Додати друга

УМОВИ ОПЛАТИ

 • При реєстрації за 45 днів до дати виїзду, протягом 5 днів після дзвінка від менеджера оплачується повна вартість або завдаток. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру оплачується за 30 днів до дати виїзду!
 • При реєстрації менше 45 днів до дати виїзду, протягом 3 днів після дзвінка від менеджера оплачується повна вартість або завдаток. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру оплачується за 20 днів до дати виїзду!
 • При реєстрації менше 25 днів до дати виїзду, протягом 3 днів оплачується повна вартість туру!
 • Для акційних пропозицій бронювання туру зберігається при повній оплаті до кінця робочого дня!
 • Якщо завдаток або повна вартість вчасно не оплачені, реєстрація та бронювання анулюються і ми змушені шукати вам заміну за решту вартості туру.
 • Завдаток для турів за кордон – 35% (не менше 50€) від повної вартості.
 • Завдаток для турів по Україні – 50% від повної вартості.

Умови повернення коштів

 • Завдаток не повертається.
 • При відмові від туру за 7(сім) і більше діб до дати виїзду повертається 20%, якщо клієнтом внесено повну оплату.
 • При відмові від туру менше, ніж за 7(сім) діб до дати виїзду, оплата НЕ повертається.
 • Повернути повну/часткову оплату також можливо, якщо ви знайдете заміну на своє місце.
З нами можуть подорожувати усі охочі віком від 18 до 30 років
КОНТАКТИ
Адреса:
вул. Жилянська 148б, офіс 209
200м від ТРЦ "Україна", м. Київ
Робочий час:
Понеділок-П'ятниця: з 10-00 до 18-30
Обідня перерва: з 13-00 до 14-00


ПІДПИШИСЬ НА НОВИНИ!


Дізнавайся першим про нові подорожі,
акції та знижки від Stud Travel.