Морське Око - Татранська Ломниця - Ломницький Штит - Скальнате Плесо - Штребське Плесо - Закопане - Краків
Високі Татри Морське Око - Ломницький Штит - Штребське Плесо - Закопане - Краків
Морське Око — найбільше та найвідоміше озеро у Татрах, визнане The Wall Street Journal одним з п’яти найгарніших у світі. Його води обрамлені висотами скелястих гір, а саме Око є головним символом Польських та Словацьких Татр, велич та красу яких ми побачимо у цьому турі разом з королівським шармом Кракова. ...далі
Дати:
ВАРТІСТЬ:
Львів
1 день
Краків
1 день
Морське Око
2 день
Закопане
2 день
Ломницький Штит
3 день
Штребське Плесо
3 день
Львів
4 день
Відео
Високі Татри
Львів, Краків
Збір групи. Кордон. Екскурсія містом

05-30 – Локація: Львів. Зустріч, займаємо місця в автобусі та вирушаємо у подорож! Тепер це твій дім на наступний вікенд. Кінотеатр на колесах або класичний “двіж на каптьорці” — розвагу на смак знайде кожен. Тож релаксуй та заводь нових друзів ще в дорозі.
Прибуття до Кракова. Екскурсія по Старому Місту: Вавельський замок, Ринкова площа, Ягелонський університет та середньовічний центр торгівлі – Суконіце.
У вільний час поторгуйтесь у закладах єврейського кварталу Казимеж або скуштуйте національну польську кухню в одному з молочних барів Кракова. Переїзд в готель. Ночівля.

1 день
Морське Око
Одноденний похід до Морського Ока

Ситий сніданок. Виїзд до Татранського Національного парку. По дорозі до Морського Ока побачимо водоспад Міцкевича та найвищу гору Татр – Герлаховський Штит (2655м), що розташована на території Словаччини. Нам відкриються краєвиди долин Рибного Потоку та Білої Води. Під час прогулянки ви приємно здивуєтесь полякам, що дбало піклуються про свою природу. Смітники, біотуалети, привали, вимощені каменем та асфальтовані доріжки.
Але все це тускніє у порівнянні з красою, що чекає в кінці – Морське Око. Прозора, кришталево чиста вода, в якій відбивається силует найвищої гори Польщі – Риси (2499м). А навколо альпійська природа, могучі двохтисячники та гірське свіже повітря.
Прогуляйтесь навколо озера, помилуйтесь Чорноставинським та Двоїстим водоспадами, підніміться до Чорного ставу під Рисами. Як зголоднієте, перекусіть у схроніску “Morskie Oko” традиційними польськими стравами. Повернення в готель.

Далі
2 день
Ломніцький Штит, Штребське плесо
Прогулянка у горах. Підйом на гору Ломніцький Штит. Нічний переїзд

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Словаччини на курорт Штребське Плесо. Прогуляємось вуличками містечка, відпочинемо на березі одноіменного озера, поплаваємо на човнах, а охочі піднімуться на гору Predne Solisko та підкорять її вершину 2093м.
Якщо 2093 метри для вас не показник, по дорозі заїдемо у Татранську Ломницю. Це кращий гірськолижний курорт Високих Татр, який взимку манить райдерів своїми схилами, а влітку – туристів пейзажами та панорамами. Там знаходиться тригранна вершина Lomnicky Stit 2634м (50€), друга за висотою гора Словаччини із найвищою у Східній Європі метеорологічною обсерваторією та найживописнішим оглядовим майданчиком в Татрах. Завершимо день у місцевих закладах Штребського Плесо. Нічний переїзд в Україну.

Далі
3 день
Львів
Кордон. Повернення в Україну

Проходження кордону. 11-00 Львів.
Ми в Україні, сповнені вражень, нових світлин в інстаграм та друзів в житті. Хтось поспішатиме додому, а в когось буде вільний час до поїзда і ми влаштуємо невеликий гастротур по кращим закладам Львова.

4 день
Що входить у вартість туру?
ВАРТІСТЬ ТУРУ Включає:
трансфер комфортабельним автобусом зі Львова
проживання 2 ночі у 2х-місних номерах в готелі
сніданки (шведський стіл) в готелі
оглядова екскурсія в Кракові
туристичні податки в готелях
супровід групи тімлідом Stud Travel
супровід групи фотографом
ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ Включає:
 • проїзд від місця вашого проживання до Львова та назад. (З Києва до Львова ідеальний варіант прибуття до 05-00 потягом №049, №029, №007, №141. Назад зі Львова в Київ – потяги після 16-00: №715)
 • підйомник на Ломницький Штит 50€ (оплата в офісі, за бажанням)
 • страхування 5€ (за бажанням)
 • громадський транспорт
 • власні витрати
Зроби останній крок!
Забронювати місце
Дата народження:
Дата туру:
Додати друга

УМОВИ ОПЛАТИ

 • При реєстрації за 45 днів до дати виїзду, протягом 5 днів після дзвінка від менеджера оплачується повна вартість або завдаток. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру оплачується за 30 днів до дати виїзду!
 • При реєстрації менше 45 днів до дати виїзду, протягом 3 днів після дзвінка від менеджера оплачується повна вартість або завдаток. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру оплачується за 20 днів до дати виїзду!
 • При реєстрації менше 25 днів до дати виїзду, протягом 3 днів оплачується повна вартість туру!
 • Для акційних пропозицій бронювання туру зберігається при повній оплаті до кінця робочого дня!
 • Якщо завдаток або повна вартість вчасно не оплачені, реєстрація та бронювання анулюються і ми змушені шукати вам заміну за решту вартості туру.
 • Завдаток для турів за кордон – 35% (не менше 50€) від повної вартості.
 • Завдаток для турів по Україні – 50% від повної вартості.

Умови повернення коштів

 • Завдаток не повертається.
 • При відмові від туру за 7(сім) і більше діб до дати виїзду повертається 20%, якщо клієнтом внесено повну оплату.
 • При відмові від туру менше, ніж за 7(сім) діб до дати виїзду, оплата НЕ повертається.
 • Повернути повну/часткову оплату також можливо, якщо ви знайдете заміну на своє місце.
 • При неможливості реалізувати тур через форс-мажор (COVID-19 у тому числі) оплачені кошти будуть перенесенні на будь-який тур протягом 6 місяців.
З нами можуть подорожувати усі охочі віком від 18 до 30 років
КОНТАКТИ
Адреса:
Протягом карантину офіс не працює.
Але ми завжди на зв'язку по телефону
та у соцмережах.
Робочий час:
Понеділок-П'ятниця: з 11-00 до 18-00


ПІДПИШИСЬ НА НОВИНИ!


Дізнавайся першим про нові подорожі,
акції та знижки від Stud Travel.