ДАТА
ЦІНА
Морське Око — найбільше та найвідоміше озеро у Татрах, визнане The Wall Street Journal одним з п’яти найгарніших у світі. Його води обрамлені висотами скелястих гір, а саме Око є головним символом Польських та Словацьких Татр, велич та красу яких ми побачимо у цьому турі разом з королівським шармом Кракова.

ЗАБРОНЮВАТИПРОГРАМА ТУРУ

1 день 05-30 – Локація: Львів. Зустріч, займаємо місця в автобусі та вирушаємо у подорож! Тепер це твій дім на наступний вікенд. Кінотеатр на колесах або класичний “двіж на каптьорці” — розвагу на смак знайде кожен. Тож релаксуй та заводь нових друзів ще в дорозі.
Прибуття до Кракова. Екскурсія по Старому Місту: Вавельський замок, Ринкова площа, Ягелонський університет та середньовічний центр торгівлі – Суконіце.
У вільний час поторгуйтесь у закладах єврейського кварталу Казимеж або скуштуйте національну польську кухню в одному з молочних барів Кракова. Переїзд в готель. Ночівля.
краков-2
краков-3
2 день
Долина-Білої-води-морське-око-2х1
Морське-Око-2х1
3 день Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Словаччини на курорт Штребське Плесо. Прогуляємось вуличками містечка, відпочинемо на березі одноіменного озера, поплаваємо на човнах, а охочі піднімуться на гору Predne Solisko та підкорять її вершину 2093м (14€).
Якщо 2093 метри для вас не показник, по дорозі заїдемо у Татранську Ломницю. Це кращий гірськолижний курорт Високих Татр, який взимку манить райдерів своїми схилами, а влітку – туристів пейзажами та панорамами. Там знаходиться тригранна вершина Lomnicky Stit 2634м (48€), друга за висотою гора Словаччини із найвищою у Східній Європі метеорологічною обсерваторією та найживописнішим оглядовим майданчиком в Татрах. Завершимо день у місцевих закладах Штребського Плесо. Нічний переїзд в Україну.
6-1 ljvnickiy-stit (1)
6-2 ljvnickiy-stit2 (1)
7 штрб (1)
4 день Проходження кордону. 11-00 Львів.
Ми в Україні, сповнені вражень, нових світлин в інстаграм та друзів в житті. Хтось поспішатиме додому, а в когось буде вільний час до поїзда і ми влаштуємо невеликий гастротур по кращим закладам Львова.
20-1-Львів
20-2-Львів
КОНТАКТИ
телефон:
380731777838

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Жилянська 148б, офіс 209

Робочий час:

 • понеділок-п’ятниця з 10-00 до 18-30
 • обідня перерва з 13-00 до 14-00

УМОВИ ОПЛАТИ
  • При реєстрації за 45 днів до дати виїзду, протягом 5 днів після дзвінка від менеджера потрібно внести повну вартість або завдаток у розмірі 100€. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру має бути здійснена за 30 днів до дати виїзду!
  • При реєстрації менше 45 днів до дати виїзду, протягом 3 днів після дзвінка від менеджера потрібно внести повну вартість або завдаток у розмірі 100€. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру має бути здійснена за 20 днів до дати виїзду!
  • При реєстрації менше 25 днів до дати виїзду, протягом 3 днів потрібно внести повну вартість туру!
  • Якщо завдаток або повна вартість вчасно не оплачені, реєстрація та бронювання анулюються і ми змушені шукати вам заміну за решту вартості туру.
* Для акційних пропозицій бронювання туру зберігається при повній оплаті до кінця робочого дня!

 
Кошти можна передати в нашому офісі в робочий час.

Умови повернення коштів
 • Завдаток не повертається
 • При відмові від туру за 7(сім) і більше діб до дати виїзду повертається 20%, якщо клієнтом внесено повну оплату
 • При відмові від туру менше, ніж за 7(сім) діб до дати виїзду, оплата НЕ повертається
 • Повернути повну/часткову оплату також можливо, якщо ви знайдете заміну на своє місце
 • З нами можуть подорожувати усі охочі віком від 18 до 30 років.

ЗАБРОНЮВАТИ