ДАТА
ЦІНА
Італія – гаряча країна моди, пасти, вина, чоловіків та пристрасті.
Подорож країною «Bel Paese» – це контраст життя, кухні, традицій, мови і тим паче культури у кожному регіоні. Відчуй його сповна в турі зі Stud Travel. Ми відпочинемо на березі Тірренського моря в Манаролі (Чинкве-Терре), скупаємось на пляжах Амалфі та Позітано, помочимо ніжки в Адріатичному морі у Венеції, поринемо в архітектуру Риму, відчуємо відголос кохання Ромео і Джульєти у Вероні, зробимо кумедне фото на згадку з Пізанською вежею та розкриємо таємниці світових бестселерів Дена Брауна “Ангели і Демони” та “Інферно” у Ватикані та Флоренції.

ЗАБРОНЮВАТИПРОГРАМА ТУРУ

1 день

Локація: Ужгород. Зустріч, обнімашки, займаємо місця в автобусі та вирушаємо у подорож! Тепер це наша мобільна база на весь період туру. Кінотеатр на колесах або класичний “двіж на каптьорці” — розвагу на смак знайде кожен. Тож релаксуй та заводь нових друзів ще в дорозі. Проходження кордону. Нічний переїзд до Італії.
1-1-автобус
1-2-автобус
2 день

Поселення в готель. Флоренція – батьківщина Ренесансу та “Божественної комедії” Данте Аліг’єрі. Відвідайте палаццо Пітті, прогуляйтесь садами Боболі та знайдіть потаємні двері до Галереї Уффіці, як герої роману “Інферно”. У вільний час не забудьте про чаруючий Зал П’ятисот в палаццо Веккьо. Там розписана фреска Джорджо Вазарі “Битва при Марчіано” з написом на вимпелі “Cerca trova” (хто шукає, той знаходить). Подейкують там і схована “Битва при Анг’ярі” Леонардо да Вінчі. Ще загляніть в баптистерій Сан-Джованні – одну з найстаріших будівль міста, де хрестились Данте та інші значущі фігури Ренесансу. Та обов’язково побувайте в найбільшому соборі Італії – Санта-Марія-дель-Фйоре. Під час оглядової екскурсії місцевий гід допоможе нам зануритись в атмосферу книги та пройти шляхом головних героїв. Вільний час. Ніч в готелі.
флор-1
флор-2
флор-3
флор-4
флор-5
3 день

Переглядаючи в інтернеті фото з різних куточків Італії вам точно попадались яскраві, різнокольорові рибацькі будиночки, розкинуті на скелястому березі Лігурійського моря. Це національний парк Чинкве-Терре, до якого входять п’ять середньовічних поселень. І у Манаролі, найдавнішому з них, ми сьогодні побуваваємо. Будемо насолоджуватись краєвидами, робити мільйон фото, стрибати зі скель у воду, дегустувати місцевий сорт вина Sciacchetrà та свіжі страви з моря. А на зворотньому шляху відвідаємо туристичну родзинку Італії – Пізанську вежу. Пофанимось, посміємось з поз туристів і самі поробимо кумедні фото в інсту. Решта зможуть відіспатись до обіду та провести день у Флоренції. Ночівля в готелі.
піза-1
манарола 1
піза-2
манарола 2
4 день

Ранній сніданок. Виселення з готелю. Всі дороги ведуть в Рим. Оглядова екскурсія. Місто, де розгортається основна боротьба між релігією та наукою, церквою та ілюмінаті в романі “Ангели та Демони”. Ми пройдемо “шляхом світла” залишеним скульптором Берніні — через Пантеон, капелу Кіджи в церкві Санта-Марія-дель-Пополо, площу Св. Петра в Ватикані, церкву Санта-Марія-делла-Вітторіо, фонтан Чотирьох річок на пьяцца Навона та замок Святого Янгола. І можливо ви знайдете свою “частинку Бога” у Вічному Місті. Вільний час. Ночівля в готелі.
рим-1
рим-2
рим-3
рим-4
рим-5
5 день

Сніданок. Вільний день. Місто наповнене залишками Римської Імперії, її руїни розкидано по всьому сучасному мегаполісу і вже стали частиною пейзажу. Насолоджуйтесь панорамою Риму, проникніть в його античність та не забудьте про сувеніри на згадку.
А ввечері зберемось на Іспанських сходах та скуштуємо найсмачніший в Римі тирамісу. Ночівля в готелі.
рим-6
рим-7
рим-8
рим-9
рим-10
6 день

Сніданок. Вільний день у Римі. Але ми пропонуємо сьогодні зануритися в справжнє свято фарб, тепла і сонця на кращих курортах Амалфітанського побережжя (35€)! Нас чекають столиця узбережжя – Амалфі та курорт аристократів – Позітано. Амалфі – це поєднання чудового клімату і природної краси, найчистішого моря і величезної кількості пам’яток історії. Позітано служив портом Амальфітанської республіки в середньовіччя. В наші дні – це популярний курорт серед італійської знаті та кінозірок. Гуляючи узбережжям перед вами розкинеться чудова панорама покритих зеленню гір, всіяних різнокольоровими будинками і терасами до самого моря. Вільний час на пляжі. Повернення в готель.
позітано-амалфі_0000_позітано
позітано-амалфі_0001_позітано 1
позітано-амалфі_0002_позитано 3
позітано-амалфі_0003_позітано 2
позітано-амалфі_0004_амалфі 1
позітано-амалфі_0005_амалфі 2
позітано-амалфі_0006_амалфі 3
позітано-амалфі_0007_амалфі 4
7 день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на північ. Верона. Суворі міські стіни надійно охороняють легенду про Ромео і Джульєтту, яка перетворила це місто в одне із найромантичніших у світі. Ми побачимо замок-фортецю середньовічних правителів Скаліджерів, старовинний міст П’єтра, ворота Леоні і Борсарі, прославлену Арену, де в часи Римської імперії відбувались бої гладіаторів. І обов’язково відшукаємо невеличкий балкон, з якого юна Джульєта клялась у вічному коханні свому Ромео. Ночівля в готелі.
17-верона
верона-1
верона-2
верона-3
8 день

Місто подвигів знаменитого Казанови – Венеція! Прибувши на вокзал Санта-Лючія не дивуйтесь солоному повітрю та океанському бризу – Венеція вся така. Ми прогуляємось з екскурсоводом вздовж Гранд-каналу до головної площі міста – Сан-Марко і у вас не залишиться сумнівів, що ви посеред музею на воді.
У вільний час продовжіть відкривати Венецію. Завдяки милим райдужним будиночкам острів Бурано – це рай для інстаблогерів. Безмежна кількість фонів, кольорів і мінімум туристів. Як скінчиться пам’ять телефону, пливіть до пляжів Лідо та скупайтесь в Адріатичному морі. Придбайте пляшку Lambrusco Dolce, займіть місце на палубі вапоретто і насолоджуйтесь панорамою міста під час заходу сонця.
Наостанок покатайтесь на гондолі, придбайте карнавальну маску на ринку Ріальто і не забудьте скупатися в обіймах сотень голубів на площі Сан-Марко! Нічний переїзд в Україну.
венеція_0001_кінець туру або венеція
венеція_0002_бурано 2
венеція_0003_бурано 1
18-1-венеція-наші-фото1
18-2-венеція-наші-фото2
9 день

Проходження кордону. Прибуття в Мукачево. Сльози, обійми та прощання. Сповнені вражень роз’їжджаємось по домівках і ще довго будемо згадувати цю неймовірну пригоду в колі людей, які за тиждень стали більше, ніж друзями. Бронюй собі місце та розділи ці емоції з нами!
20-косино
КОНТАКТИ
телефон:
380731777838

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Жилянська 148б, офіс 209

Робочий час:

 • понеділок-п’ятниця з 10-00 до 18-30
 • обідня перерва з 13-00 до 14-00

УМОВИ ОПЛАТИ
  • При реєстрації за 45 днів до дати виїзду, протягом 5 днів після дзвінка від менеджера потрібно внести повну вартість або завдаток у розмірі 100€. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру має бути здійснена за 30 днів до дати виїзду!
  • При реєстрації менше 45 днів до дати виїзду, протягом 3 днів після дзвінка від менеджера потрібно внести повну вартість або завдаток у розмірі 100€. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру має бути здійснена за 20 днів до дати виїзду!
  • При реєстрації менше 25 днів до дати виїзду, протягом 3 днів потрібно внести повну вартість туру!
  • Якщо завдаток або повна вартість вчасно не оплачені, реєстрація та бронювання анулюються і ми змушені шукати вам заміну за решту вартості туру.
* Для акційних пропозицій бронювання туру зберігається при повній оплаті до кінця робочого дня!

 
Кошти можна передати в нашому офісі в робочий час.

Умови повернення коштів
 • Завдаток не повертається
 • При відмові від туру за 7(сім) і більше діб до дати виїзду повертається 20%, якщо клієнтом внесено повну оплату
 • При відмові від туру менше, ніж за 7(сім) діб до дати виїзду, оплата НЕ повертається
 • Повернути повну/часткову оплату також можливо, якщо ви знайдете заміну на своє місце
 • З нами можуть подорожувати усі охочі віком від 18 до 30 років.

ЗАБРОНЮВАТИ