о. Брайес - г. Сецеда - Санта Магдалена - о. Карецца - о. Сорапіс - Тре Чіме ді Лаваредо
Італія Доломітові Альпи
Таку Італію ти ще не бачив. Інтернаціональні містечка, альпійські луги, лазурові озера, казкові пейзажі та, мабуть, найгарніші гори світу – Доломітові Альпи. Ти побачиш усі мальовничі закутки та визначні природні пам’ятки регіону Альто-Адідже. Буде все: трекінг навколо Тре Чіме ді Лаваредо, похід до Лаго ді Сорапіс, захід сонця в Санта Магдалена, підйом на гору Сецеда, дзеркальне відображення гір у водах Карецца, плавання по Лаго ді Брайєс та гра у сніжки на висоті 3265 метрів льодовику Мармолада. Готовий до нових пригод? ...далі
Дати:
ВАРТІСТЬ:
Ужгород
1 день
Лаго ді Брайєс
2 день
Лаго ді Карецца
3 день
гора Сецеда
3 день
Cанта Магдалена
3 день
Лаго ді Сорапіс
4 день
Тре Чіме ді Лаваредо
5 день
Мукачево
6 день
Відео
Доломітові Альпи
Ужгород
Виїзд в тур. Кордон. Нічний переїзд

Локація: 14-30 Ужгород. Зустріч, обнімашки, займаємо місця в автобусі та вирушаємо у подорож! Тепер це наша мобільна база на весь період туру. Кінотеатр на колесах або класичний “двіж на каптьорці” — розвагу на смак знайде кожен. Тож релаксуй та заводь нових друзів ще в дорозі. Проходження кордону. Нічний переїзд до Італії.

1 день
Лаго ді Брайєс
Заселення в готель. Відпочинок на озері Брайєс

Починаємо день з неймовірних пейзажів Південного Тіролю. Поселення в готель.
Lago di Braies – найвідоміше озеро Доломітових Альп. Воно вражає своєю чистотою та прозорістю, альпійською флорою та відображенням пейзажів у водній гладі. У вільний час погуляємо довкола та влаштуємо пікнік на білому узбережжі. Інстаблогерам радимо взяти напрокат човен для казкових фото на фоні гори Крода Дель Бекко під час заходу сонця. Ніч в готелі.

2 день
Сецеда, Карецца, Санта Магдалена
Підйом на гору Сецеда, захід сонця в Санта Магдалена, фотосет на озері Карецца

Сніданок та вільний день в Доббіако або подорож по колоритним місцям регіону Альто-Адідже (65€, підйомник включено у вартість).
Побачимо кришталеве недоторкане озеро Карецца в красі сонячних променів. У безвітряну погоду водяна гладь неймовірно чітко відображає в собі картину доломітових гір, які його оточують.
Гора Сецеда – мекка для фанатів неземних пейзажів. Саме звідси відкривається міфічна панорама обриву на краю світу, над яким височіє доломітова вершина Sass Rigais 3025м. Єдиний спосіб сюди дістатись – підйомник з містечка Ортізеї. Їдемо далі.
На схилах Доломітових Альп в долині Val di Funes мешканцям містечка Санта Магдалена щодня щастить споглядати казкову панораму на доломітовий хребет з вершинами Fermeda, Odla та Sass Rigais. Саме з таким краєвидом ми проведемо сьогодні захід сонця. Ніч в готелі.

Далі
3 день
Озеро Сорапіс
трекінг до Лаго ді Сорапіс

Ситий сніданок. Лазурове озеро Lago di Sorapis не має жодних легенд та казок. Його просто створила природа. І саме в таких місцях розумієш наскільки ж прекрасна наша планета Земля.
Знаходиться Sorapis в оточенні химерних трьохкілометрових Доломітів на висоті 1930 м.н.р.м.Дістатись озера абсолютно неважко. 6 кілометрів та дві години трекінгу вздовж скелистих обривів з гірськими пейзажами, альпійською флорою та плавним набором висоти. У нас буде купа часу, щоб нафотографуватись та навіть скупатись у цьому райському на вигляд, але аж ніяк не теплому, озері. Ніч в готелі.

Далі
4 день
Тре Чіме ді Лаваредо
трекінг навколо Тре Чіме ді Лаваредо

Сніданок та виселення з готелю.  Tre Cime di Lavaredo – найвідоміша природна пам’ятка Південного Тіролю. Двісті мільйонів років до н.е. даний регіон був дном доісторичного океану Тетіс, вкритим кораловими рифами. Згодом під рухом тектонічних плит утворились Альпи, які підняли на собі цей архіпелаг, а ерозія обтесала до бездоганності кам’яні брили заввишки 3000 метрів. Ми відправимось в трекінг навколо Tre Cime та зробимо привал біля Refugio Locatelli, де можна смачно поїсти і звідки відкривається найгарніша панорама на Три Зубці. Повернення в автобус. Нічний переїзд в Україну.

5 день
Мукачево
Кордон. Повернення в Україну.

Проходження кордону. Прибуття в Мукачево (орієнтовно о 18-00). Сльози, обійми та прощання. Сповнені вражень роз’їжджаємось по домівках і ще довго будемо згадувати цю неймовірну пригоду в колі людей, які за тиждень стали більше, ніж друзями. Бронюй собі місце та розділи ці емоції з нами!

6 день
Що входить у вартість туру?
ВАРТІСТЬ ТУРУ Включає:
Трансфер комфортабельним автобусом
Проживання 3 ночі в готелях
3 сніданки в готелях
Туристичні податки в готелях
Супровід тімлідом Stud Travel
ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ Включає:
 • проїзд від місця вашого проживання до Ужгорода та назад з Мукачева. (З Києва ідеальний варіант до Ужгорода – потяг №081. Назад з Мукачева в Київ ідеальний варіант – потяг №029)
 • поїздка до Сецеда та Санта Магдалена 65€. Підйомник включено у вартість (за бажанням)
 • страхування 5€ (за бажанням оплата в офісі)
 • власні витрати
Зроби останній крок!
Забронювати місце
Дата народження:
Дата туру:
Додати друга

УМОВИ ОПЛАТИ

 • При реєстрації за 45 днів до дати виїзду, протягом 5 днів після дзвінка від менеджера оплачується повна вартість або завдаток. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру оплачується за 30 днів до дати виїзду!
 • При реєстрації менше 45 днів до дати виїзду, протягом 3 днів після дзвінка від менеджера оплачується повна вартість або завдаток. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру оплачується за 20 днів до дати виїзду!
 • При реєстрації менше 25 днів до дати виїзду, протягом 3 днів оплачується повна вартість туру!
 • Для акційних пропозицій бронювання туру зберігається при повній оплаті до кінця робочого дня!
 • Якщо завдаток або повна вартість вчасно не оплачені, реєстрація та бронювання анулюються і ми змушені шукати вам заміну за решту вартості туру.
 • Завдаток для турів за кордон – 35% (не менше 50€) від повної вартості.
 • Завдаток для турів по Україні – 50% від повної вартості.

Умови повернення коштів

 • Завдаток не повертається.
 • При відмові від туру за 7(сім) і більше діб до дати виїзду повертається 20%, якщо клієнтом внесено повну оплату.
 • При відмові від туру менше, ніж за 7(сім) діб до дати виїзду, оплата НЕ повертається.
 • Повернути повну/часткову оплату також можливо, якщо ви знайдете заміну на своє місце.
 • При неможливості реалізувати тур через форс-мажор (COVID-19 у тому числі) оплачені кошти будуть перенесенні на будь-який тур протягом 6 місяців.
З нами можуть подорожувати усі охочі віком від 18 до 30 років
КОНТАКТИ
Адреса:
Протягом карантину офіс не працює.
Але ми завжди на зв'язку по телефону
та у соцмережах.
Робочий час:
Понеділок-П'ятниця: з 11-00 до 18-00


ПІДПИШИСЬ НА НОВИНИ!


Дізнавайся першим про нові подорожі,
акції та знижки від Stud Travel.