fbpx
ЧОРНОБИЛЬ Зона відчуження
Слова Чорнобиль, Прип'ять, ЧАЕС викликають страх та мурашки по шкірі, але не у нас. «Зона відчуження – це унікальне місце, де можна побачити минуле, сьогодення і майбутнє. Покинуте місто Прип'ять давно приваблює туристів з усього світу, тому не втрачай нагоди відчути себе сталкером. Поринь у атмосферу диковинної краси міст-привидів разом зі #studtravel
...далі
Дати:
ВАРТІСТЬ:
23.10 - 23.10
2290₴ 1690₴ - перші сталкери!
06.11 - 06.11
2290₴ 1690₴ - перші сталкери!
20.11 - 20.11
2290₴ 1690₴ - перші сталкери!
Київ
КПП "Дитятки"
Чорнобиль
Прип'ять
ЧАЕС
Саркофаг
"Дуга"
Київ
Відео
Чорнобиль
Київ
Чекін. Виїзд

07:30 — Київ. Зустріч. Перевіряємо наявність паспортів та форму одягу.
Обов’язкові брюки, сорочка / футболка з довгим рукавом і закрите міцне взуття, бажано на товстій підошві. Не допускаються: короткі штани, шорти, спідниці, відкрите взуття, одяг з короткими рукавами.
08:00 — Виїзд з Києва в Чорнобильську зону. Тепер ти частинка #studtravelfamily.
У нас буде приблизно дві годинки в дорозі, тому не марнуй свій час, знайомся з новими друзями, щоб подорож була ще цікавіша!)

КПП "Дитятки"
Паспортний контроль. В'їзд в 30-кілометрову зону

Ми на місці! Отож починаємо нашу екскурсію. Маршрут до м. Чорнобиль починається з головного контрольно-пропускного пункту «Дитятки», який знаходиться поряд з селом Дитятки та пролягає через покинуті села Черевач і Залісся. Чорнобиль – місто, з населенням понад 4 тисяч жителів, більшість з яких персонал Зони Відчуження і ЧАЕС, якого не торкнулась декомунізація. Окрім покинутих будівель тут можна побачити пам’ятник Леніну, а центральна вулиця усе ще має назву Радянська. Сьогодні ти ознайомишся з всім власними очима — парк Слави, меморіал «Тим, хто врятував світ», Свято-Іллінський храм, меморіальний комплекс «Зірка Полин» і ще багато цікавого, кожне з цих місць має свою історію. Протягом 20 хв дороги, доки перетнемо 10-кілометровий рубіж КПП «Лелів», здасться, що ви залишились єдині на землі.

Далі
ЧАЕС, м.Прип'ять, Саркофаг, "Дуга"
Екскурсія

З міста Чорнобиль маршрут пролягає до Чорнобильської АЕС, де ми з оглядового майданчика зможемо побачити атомну електростанцію та новий конфайнмент. Також на території станції є стіна пам’яті, де вказані прізвища працівників ЧАЕС, які загинули в перші дні аварії 1986 року, а також символ Чорнобильської атомної електростанції — пам’ятник Прометею. Зможемо погодувати двометрових сомів-мутантів, які живуть у недіючому ставку-охолоджувачі. В декількох кілометрах від ЧАЕС притаїлось місто-привид Прип’ять. Кинутий атомоград, одне з найбільших залишених міст світу – висотні будинки, готель, кінотеатр, басейн, річковий порт, школи, парк розваг, ну і звісно, культове колесо огляду, яке пізніше стало одним із символів Прип’яті. Все побачене вражає та змушує замислитись над тим, наскільки людина була й залишається безсилою перед «мирним» атомом, але водночас — як природа після катастрофи перемагає обставини й відроджується. Далі на нас чекає загоризонтна радіолокаційна система «Дуга» – таємний радянський військовий об’єкт, не позначений на карті. Поряд – містечко, відоме як Чорнобиль-2, в якому жило близько тисячі людей – військові, обслуговуючий персонал та їх родини. Потрапити стороннім на таємну територію було неможливо, все навкруги охоронялося, але ми це зробимо!)

Далі
Дозиметричний контроль
Повернення додому

Трішки втомлені, але сповнені вражень, сідаємо в автобус та покидаємо зону відчуження. Проходимо подвійний дозиметричний контроль та виїжджаємо до Києва.
20-00 — ми в Києві. Живі, здорові та з купою емоцій, фоток і нових друзів. Виставляємо фото з тегом #studtravel і моніторимо нові тріпи!

 

Увага!

Усі туристи повинні бути старші 18 років, які не мають медичних протипоказань для відвідування зони підвищеного іонізуючого випромінювання. Не допускаються особи в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння або похмілля. Під час екскурсії категорично забороняється вживати алкоголь та наркотичні речовини. Також забороняється провозити в Зону будь-яку зброю. В’їзд в Зону дозволяється тільки при наявності паспорта. Кому 25 і 45 проклеїти фотки! Копії не підходять, тільки паспорт!
На КПП Дитятки не розходитись від автобусу, не фотографувати сам КПП та інші об’єкти,палити тільки у відведеному місці. Під час поїздки потрібно бути готовим багато ходити і навіть лазити. Тобто обов’язкові штани, сорочка / футболка з довгим рукавом і закрите міцне взуття, бажано на товстій підошві. Залежно від погоди, Вам можуть знадобитися головний убір, куртка, светр, накидка від дощу, запасні шкарпетки.
За один день повноформатної екскурсії в Чорнобильській зоні ви отримаєте дозу радіаційного опромінення приблизно як за 1 годину польоту в літаку, що в 160 разів менше, ніж доза, отримана за одну флюорографію, і в 3600 разів менше, ніж за одне дослідження комп’ютерної томографії всього тіла!

Далі
Що входить у вартість туру?
ВАРТІСТЬ ТУРУ Включає:
Трансфер автобусом з Києва
Супровід представників зони відчуження
Офіційний дозвіл на перебування в зоні відчуження
Страхування по Україні
Персональний дозиметр-накопичувач
Екскурсія містом Чорнобиль та Прип'ять
Відвідування ЗГРЛС "Дуга"
супровід групи тімлідом Stud Travel
фотозвіт
ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ Включає:
 • власні витрати
Зроби останній крок!
Забронювати місце
Дата народження:
Дата туру:
Додати друга

УМОВИ ОПЛАТИ

 • При реєстрації за 45 днів до дати виїзду, протягом 5 днів після дзвінка від менеджера оплачується повна вартість або завдаток. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру оплачується за 30 днів до дати виїзду!
 • При реєстрації менше 45 днів до дати виїзду, протягом 3 днів після дзвінка від менеджера оплачується повна вартість або завдаток. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру оплачується за 20 днів до дати виїзду!
 • При реєстрації менше 25 днів до дати виїзду, протягом 3 днів оплачується повна вартість туру!
 • Для акційних пропозицій бронювання туру зберігається при повній оплаті до кінця робочого дня!
 • Якщо завдаток або повна вартість вчасно не оплачені, реєстрація та бронювання анулюються і ми змушені шукати вам заміну за решту вартості туру.
 • Завдаток для турів за кордон – 35% (не менше 50€) від повної вартості.
 • Завдаток для турів по Україні – 50% від повної вартості.

Умови повернення коштів

 • Завдаток не повертається.
 • При відмові від туру за 7(сім) і більше діб до дати виїзду повертається 20%, якщо клієнтом внесено повну оплату.
 • При відмові від туру менше, ніж за 7(сім) діб до дати виїзду, оплата НЕ повертається.
 • Повернути повну/часткову оплату також можливо, якщо ви знайдете заміну на своє місце.
 • При неможливості реалізувати тур через форс-мажор (COVID-19 у тому числі) оплачені кошти будуть перенесенні на будь-який тур протягом 6 місяців.
 • При реєстарції туру «Чорнобиль. Зона відчуження» відбувається оформлення заяви на кожну людину з зоною ЧАЕС, тому при відмові від туру менше ніж за 14(чотирнадцять) діб до дати виїзду, оплата НЕ повертається.
З нами можуть подорожувати усі охочі віком від 18 до 30 років
КОНТАКТИ
Адреса:
Протягом карантину офіс не працює.
Але ми завжди на зв'язку по телефону
та у соцмережах.
Робочий час:
Понеділок-П'ятниця: з 11-00 до 18-00


ПІДПИШИСЬ НА НОВИНИ!


Дізнавайся першим про нові подорожі,
акції та знижки від Stud Travel.