Коли безвіз, а на руках біометричний паспорт, вихідні потрібно проводити в Європі!
Stud Travel підготував насичені 4 дні в туристичній Празі та розбавив їх казковим Чеські-Крумловом, архітектурним Дрезденом та неймовірною природою Саксонської Швейцарії. Ти не захочеш вертатись додому.


ЗАБРОНЮВАТИ


ПРОГРАМА ТУРУ

1 день

20-00 – Львів. Вантажимо речі, займаємо місця в автобусі та вирушаємо у подорож! Тепер це твій дім на наступний вікенд. Запасайся смаколиками та гарним настроєм в дорогу, тебе чекає вечір веселих фільмів у компанії нових друзів. Нічний переїзд до Чехії.

2 день
Прага. Вітаємо в пивній столиці Європи, де на одного жителя приходиться 160 літрів випитого пива на рік. Скуштуйте у вільний час свинячу рульку з келихом Крушовіце і зрозумієте жагу чехів до цього еліксиру з солоду.
Поселення в готель.Екскурсія по Старому Місту: Собор святого Віта, Порохова вежа, Становий театр, Каролінум – перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші.


У вільний час спробуйте трдельник чи перекусіть кнедликами, відвідайте музей сексу та обов’язково зробіть селфі на фоні танцюючого будинку…


Не забудьте про найвужчу вуличку в Європі та залиште графіті на стіні Джона Леннона. Ночівля в готелі.

3 день
Сніданок. Вільний день у Празі або факультативна поїздка до Німеччини, де полюбуємось архітектурою столиці Саксонії (35€).Дрезден протягом семи століть був резиденцією герцогів і королів. Він відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби.


Занурення в саксонський колорит почнеться з дрезденського Старого міста. Надзвичайно компактний, він згрупований навколо Театральної площі, центр якої прикрашають кінний пам’ятник королю Йоганну і будівля Дрезденської опери.


У вільний час відвідайте всесвітньо відому Дрезденську картинну галерею. Тут знаходяться триптих «Богоматір з немовлям» Яна Ван Ейка, ніжна «Дівчина з листом» Вермеєра Делфтського і перлина колекції – незрівнянна «Сикстинська Мадонна».


Прихильники сучасності можуть погуляти вуличками урбан-сіті, де купа хіпстерських закладів, вуличних фастфудів, місцевої молоді та двіжова атмосфера навколо. А якщо буде негода, знайдіть співочий будинок та насолодіться музикою дощу під смачнюще пиво з Craft Beer Store.
Повернення в Прагу. Ночівля в готелі.


4 день
Сніданок. Кидай монетку та обирай між Прагою та Ческі-Крумловом (30€).
Переїзд на південь Чехії. Ческі-Крумлов – місто зі спокійною атмосферою. Навколо шум води, аромат квітів, неспішний ритм життя та аристократизм старовинної архітектури.

Оглядова екскурсія. Вузькі вулички з черепичними дахами перенесуть тебе в середньовіччя, в епоху відважних лицарів і прекрасних принцес. Охайні будиночки, кам’яні стіни Крумловського замку, готичний костел Святого Віта – це не бутафорія, а справжні історичні споруди, що добре збереглися до наших днів.У вільний час прогуляйтесь садами замку та підніміться на Плащовий міст, звідки відкривається панорама усього міста. Зробіть обідню перерву в одному з закладів на березі Влтави та посмакуйте смаженою качкою за келихом місцевого пива Eggenberg.
Повернення в Прагу. Ночівля в готелі.


5 день
Сніданок. Виселення з готелю. Вся Прага у твоєму розпорядженні.
Але останній день краще провести серед неймовірних пейзажів Саксонської Швейцарії (25€).
Жодне місто та його архітектура не зрівняються з красою, яку створила природа.Заповідник Саксонська Швейцарія – це гірський масив з піщаника, що являється одним з чудес природи Німеччини.
Гори цієї долини століттями руйнувались під дією ерозії. Свою справу робили вітер, дощ та грунтові води, вимиваючи з глинястих скель фігури причудливої форми.


Сьогодні скелі здіймаються над рікою Ельба на висоту 194 метра.


Прогуляйтесь між піщаних гір мостом Бастай, поблукайте лабіринтами ущелин. Звідусюди відкриваються мальовничі краєвиди на пасторальні пейзажі Саксонії.


Спустіться у курортне містечко Ратен, пообідайте смаженою рибкою в атмосферному місці Forellenräucherei і гайда далі в дорогу. Переправами та на S-bahn доберіться до гірського масиву Lilienstein. Вас чекає казкова прогулянка на висоту 400м над рівнем моря.


Ліси, поля, химерні скелі і м’які силуети національного парку “Саксонська Швейцарія” можна спостерігати з висоти пташиного польоту, а в туманну погоду – нібито ходити по хмарах.


Ви побачите, як вечірнє небо долини Ельби прикрасять вогні найбільшого замку-фортеці Європи, що лежить на скельному плато, – Königstein. Жодне фото не передасть красу, яка вас чекає.
Заїзд в Прагу. Нічний переїзд в Україну.


6 день
18-00 Львів. Ми в Україні, сповнені вражень, нових світлин в інстаграм та друзів в житті. Хтось поспішатиме додому, а в когось буде вільний час до поїзда і ми влаштуємо невеликий гастротур по кращим закладам Львова.
ДАТА ТУРУ
ВАРТІСТЬ ТУРУ
КОНТАКТИ
УМОВИ ОПЛАТИ
Умови повернення коштів
  • З нами можуть подорожувати усі охочі віком від 18 до 30 років.

  • ЗАБРОНЮВАТИ