ДАТА
ЦІНА
Втечи від буденності у світ замків, засніжених гір, льодовикових озер та первозданної природи!
Stud Travel підготував насичені 4 дні в Баварії серед пасторальних пейзажів Альп в турі Нойшванштайн-Конігзее-Гальштат-Мюнхен.
Ти не захочеш вертатись додому.

ЗАБРОНЮВАТИПРОГРАМА ТУРУ

1 день

14-00 – Львів. Вантажимо речі, займаємо місця в автобусі та вирушаємо у подорож! Тепер це твій дім на наступний вікенд. Запасайся смаколиками та гарним настроєм в дорогу, тебе чекає вечір веселих фільмів у компанії нових друзів. Нічний переїзд до Німеччини.
1-1-автобус
1-2-автобус
2 день

Прибуття до столиці Баварії. Поселення в готель.
Мюнхен славиться дивовижною історією, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом “Октоберфест”, який тут майже щодня.
Вийшовши з автобусу не дивуйтесь жінкам в національних сукнях дирндль та чоловікам навколо, що носять шкіряні шорти ледерхозен з гетрами у звичайний робочий день. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут. І ввечері ти це відчуєш в найбільшій пивній світу “Хофбройхаус”. Екскурсія по Старому Місту. Вільний час. Ночівля в готелі.
1-мюнхен
1-1-Hofbräuhaus
1-2-hofbrauhaus
3 день

нойш-1
нойш-3
нойш-2
нойш-4
4-1-фюссен
нойш-5
4 день

Переїзд в сусідню Австрію. В оточені гірського ланцюга Дахштайн на березі озера притаїлось містечко Гальштат – візитна картка регіону Зальцкаммергут. Йому понад 4-х тисяч років! Будиночки, жоден не схожий на інший, розкинулися на схилах та пагорбах. Вузькі вулички звиваються то вгору, то вниз. А в прозорій воді озера відображаються величні Альпи.
Ми обов’язково зробимо фото на фоні Evangelische Kirche, прогуляємось набережною до Marktplatz та піднімемось фунікулером на оглядовий майданчик Hallstatt Sky Walk, що нависає в тисячі метрах над містом. Якщо вам “тисяча” не висота, в сусідньому містечку Обертраун відвідаємо, мабуть, найкращий оглядовий майданчик Австрії – “5 Fingers” зі скляною підлогою над обривом в 2100 метрів. Фото там ще той екстрим, а вид навколо – істинний екстаз. Повернення в готель.
гальш-1
гальш-2
гальш-3
гальш-4
гальш-5
гальш-6
5 день

5-вацман
конігзее-2
конігзее-3
конігзее-4
конігзее-5
конігзее-6
10-конігзее
конігзее-8
6 день

18-00 Львів. Ми в Україні, сповнені вражень, нових світлин в інстаграм та друзів в житті. Хтось поспішатиме додому, а в когось буде вільний час до поїзда і ми влаштуємо невеликий гастротур по кращим закладам Львова.
20-1-Львів
20-2-Львів
КОНТАКТИ
телефон:
380731777838

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Жилянська 148б, офіс 209

Робочий час:

 • понеділок-п’ятниця з 10-00 до 18-30
 • обідня перерва з 13-00 до 14-00

 • УМОВИ ОПЛАТИ
  • При реєстрації за 45 днів до дати виїзду, протягом 5 днів після дзвінка від менеджера потрібно внести повну вартість або завдаток у розмірі 100€. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру має бути здійснена за 30 днів до дати виїзду!
  • При реєстрації менше 45 днів до дати виїзду, протягом 3 днів після дзвінка від менеджера потрібно внести повну вартість або завдаток у розмірі 100€. Якщо ви внесли завдаток, повна оплата туру має бути здійснена за 20 днів до дати виїзду!
  • При реєстрації менше 25 днів до дати виїзду, протягом 3 днів потрібно внести повну вартість туру!
  • Якщо завдаток або повна вартість вчасно не оплачені, реєстрація та бронювання анулюються і ми змушені шукати вам заміну за решту вартості туру.

   
  Кошти можна передати в нашому офісі в робочий час.

  Умови повернення коштів
  • Завдаток не повертається
  • При відмові від туру за 7(сім) і більше діб до дати виїзду повертається 20%, якщо клієнтом внесено повну оплату
  • При відмові від туру менше, ніж за 7(сім) діб до дати виїзду, оплата НЕ повертається
  • Повернути повну/часткову оплату також можливо, якщо ви знайдете заміну на своє місце
 • З нами можуть подорожувати усі охочі віком від 18 до 30 років.

 • ЗАБРОНЮВАТИ