Stud Travel – ЖИВИ. ЛЮБИ. ПОДОРОЖУЙ.
 • 5 star review  Повернулися додому трохи менше тижня тому) Їздили в тур "Прага-Париж-Амстердам-Берлін", все було "мега -(почекайте-почекайте) круто")) Враження просто неймовірно класні, їхав відкривати нові країни та нові міста, повністю задоволений поїздкою. Сказати, що сподобалось, напевно, не сказати нічого, бо все було дійсно класно, навіть перемінна погода додала свого колориту, ну тут не всі зі мною погодяться, в Парижі дещо підмочило)) Але все було чудово. Дякую хлопцям із Студтревел і особливо Вадиму)) Ти реально крутий) Чи буду рекомендувати? Так, однозначно так) Збирайте речі, пишіть хлопцям із студтревел і вперед підкорювати нові горизонти) Всім добра:)

  thumb Vadym Moskalenko
  5/16/2017
 • 5 star review  І ось вже пройшло декілька днів після подорожі Прага-Париж-Нідерланди... (Аж не віриться, що вже все закінчилось :с ) Якщо сказати коротко про тур, то це був АГОНЬ !!! І то, це слово не описує ввесь кайф від подорожі 😊😊😊 Все було на вищому рівні, хлопці зі studtravel знають толк в своїй справі) Не знаю звідки вони беруть сили, але це в дідька потужна штука) Бо ж цілий день тусити в місті, а потім ще й всю ніч тусити в готелі під гітарку, та і до того всього ж продумати все до деталей, тому що навіть не заплановані речі виглядали так нібито чітко продуманий план, на це потрібно дуже багато сил і мотивації 😃 Всі готелі, тусовки в готелях з гітаркою і хорошою компанією (хоч я був і не частий гість на них), всі екскурсії, все це було на 10/10) Всім про studtrevel розповідаю і всім раджу цю організацію)) Надіюсь комусь цей відгук допоможе визначитись чи їхати в тур, чи ні, і через деякий час вже він буде писати схвальний відгук про подорож :D Не встиг приїхати з туру, а вже почав шукати нові, сподіваюсь розставання буде не довгим, і скоро знову побачусь із studtrevel family )

  thumb Vlad Storona
  5/18/2017
 • 5 star review  Только вернулась со своей первой и уверенна, что не последней поездки со StudTravel ) Вернулась с огромным запасом хорошего настроения, позитива и крутейших воспоминаний) Это было самое необычное празднование 8 марта)) Если хочется новых интересных знакомств, веселой компании и не скончаемого веселья, то точно стоит ехать со StudTravel) P.S. Жека, отдельное спасибо тебе))

  thumb Masha Osadchaya
  3/14/2017
 • 5 star review  #studtravelfamily, дякую за ці неймовірно файні відчуття . Хоч як не було важко, але воно того варте. Нас не налякав ні сильний вітер, ні дощ і навіть снігу ми не побоялися і дісталися вершини, хоч через туман і мало що побачили, але то не страшно. Я вперше поїхала в подорож з #studtravel і вже знаю, що не востаннє. Радію, що ці вихідні пройшли так круто і весело))))

  thumb Наташа Круликівська
  5/18/2017
 • 5 star review  Под лавиной впечатлений мы вернулись с очень крутого евротура по лучшим пляжам Европы!!! Организация просто на высшем уровне, координаторы очень стараются сделать отдых великолепным, что бы вы не заморачивались по мелочам. Много подарков и просто моя очередная поездка з студ тревел и мне не укладывается в голове как можно вложится в сумму стоимости тура. Но это лучше один раз увидеть и прочувствовать!!!!

  thumb Марія Малецька
  7/14/2017